KONST / Litografier / Färglitografi 15848184
nr 1584 8184
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Signerad, numrerad 60/125, "birdqueen". Färglitografi. Bladets mått: 39x26, oramat löst blad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 december 2023
kl 20:46:38
10/12 15:28:59
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer